Najlepsze repetytorium na rynku!

ByDaniel

Najlepsze repetytorium na rynku!

Longman repetytorium maturalne (https://www.taniaksiazka.pl/repetytorium-maturalne-jezyk-angielski-poziom-podstawowy-p-454773.html) to idealna propozycja dla każdego ucznia bądź uczennicy, którzy przygotowują się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. To, co wyróżnia tę książkę na tle innych publikacji tego typu dostępnych na rynku, to między innymi:

– duża ilość ciekawych zadań egzaminacyjnych, o zróżnicowanym poziomie trudności, dzięki której możliwa jest powtórka materiału, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym,

– przykładowe modelowe wypowiedzi pisemne,

– wersję online tego repetytorium, która umożliwia młodzieży powtórkę materiału w interaktywnej formie,

– oraz objaśnienie gramatyki języka angielskiego w języku polskim.

Nie czekaj więc i sięgnij po to doskonałe repetytoria maturalne od Wydawnictwa Longman, z którymi będziesz w stanie świetnie przygotować się samodzielnie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Prestiżowe wydawnictwo z tradycjami

“Discover English. Today”, “New Matura Success, “New English Adventure”, “Next Move” oraz “Matura Focus””, to tylko kilka z wielu znanych i cenionych serii wydawanych przez Wydawnictwo Pearson, które w 1968 przejęło Wydawnictwo Longman i obecnie funkcjonuje pod nazwą Pearson Longman. Wydawnictwo Longman, które obecnie jest imprintem Wydawnictwa Pearson, zostało założone przez Thomasa Longmana w 1724 roku w Londynie, co skutkuje ponad dwustuletnią obecnością wydawnictwa na rynku publikacji edukacyjnych. Od początku swojego istnienia firma specjalizowała się w publikowaniu: materiałów dydaktycznych oraz słowników przeznaczonych do nauki języka angielskiego. Wydawnictwo Longman wydało pierwsze słowniki w Wielkiej Brytanii. Warto również wspomnieć o tym, iż siedem lat temu, czyli w 2014 roku Wydawnictwo Pearson, uruchomiło swoją platformę, dzięki której wszyscy uczniowie i nauczyciele, którzy korzystają z publikacji Wydawnictwa Longman Pearson, mogą eksplorować bogatą ofertę tego wydawnictwa.

 

 

About the author

Daniel administrator